נדל"ן יוקרתי Ellington Ocean House באי הדקל, דובאי
Ocean House הוא מתחם 9 קומות יוקרתי במיוחד מבית Ellington Properties, הממוקם על האי Palm Jumeirah הפופולרי, עם אוסף של 88 יחידות מעוצבות. חללי הפנים הייחודיים של כל המגורים עוצבו על ידי קבוצת Bjarke Ingels עטורת הפרסים. אוסף אקסקלוסיבי של דירות חוף ים מוקפות בירוק עשיר של עצי דקל וצמחייה רבה, עם נופים מרהיבים של מי הטורקיז של האוקיינוס.
Ellington Properties ביחד עם Northacre ו-Sol Properties מביאים עוד מורשת עיצוב ל-Palm Jumeirah כדי לקחת את החיים באי הדקל צעד אחד קדימה עם Ocean House.
אודות אי הדקל ג'ומיירה פאלם
Palm Jumeirah הוא האי המלאכותי הגדול בעולם אשר מגלם עידן מודרני של פנאי וחדשנות. הוא בנוי בצורת עץ דקל וכולל מתחם קניות גדול (Nakheel Mall), חופים מרהיבים, טיילת יפה, פארק שעשועים גדול (Atlantis The Palm) ואזורי בילוי ומסעדות (כגון The Pointe). מדובר באחד הסמלים המפורסמים ביותר של דובאי והוא מושך תיירים מכל העולם. באי הדקל יש כ-1,000 מבנים של וילות, בניינים, בתי מלון ומתחמים.
פרויקט אושן האוס נבנה במיקום יוקרתי ושליו עם נופים מרהיבים (לרבות בורג' אל ערב), גישה מהירה לטיילת וקרבה לחוף.
אודות Ellington Properties
חברת הנדל"ן Ellington Properties הינה אחת מחברות הבנייה עם הביקושים הגבוהים ביותר בזכות איכות הבנייה והגימור, תוך דגש על הפרטים הקטנים, כדי להפוך כל יחידת מגורים לנוחה ויעילה עד המקסימום. Ellington ידועה בעיצוב הפנים האיכותי שלה עם אסתטיקה עכשווית ומודרנית.
- פריסת תשלומים נוחה למשך 3 שנים.
- סיום הבנייה ברבעון השני של 2025
- הזדמנות לקבל אשרת זהב ל-10 שנים.
יחידות זמינות למכירה
| סוג | גודל | מחיר התחלתי |
| דירות גדולות עם 2 חדרים | החל מ-153 מ"ר | 8,400,000 ש"ח |
| דירות גדולות עם 3 חדרים | החל מ-300 מ"ר | 17,500,000 ש"ח |
תוכנית תשלומים עבור דירת 2 חדרים
| סוג תשלום | באחוזים | מועד התשלום | סכום |
| תשלום ראשון | 5% | בעת שריון הנכס | ₪420,000 |
| תשלום שני | 15% | בחתימה על החוזה | ₪1,260,000 |
| תשלום שלישי | 5% | לאחר 60 יום | ₪420,000 |
| תשלום רביעי | 5% | לאחר 120 יום | ₪420,000 |
| תשלום חמישי | 5% | בסיום בניית 20% מהנכס | ₪420,000 |
| תשלום שישי | 5% | בסיום בניית 30% מהנכס | ₪420,000 |
| תשלום שביעי | 5% | בסיום בניית 40% מהנכס | ₪420,000 |
| תשלום תשיעי | 5% | בסיום בניית 50% מהנכס | ₪420,000 |
| תשלום עשירי | 5% | בסיום בניית 60% מהנכס | ₪420,000 |
| תשלום 11 | 5% | בסיום בניית 70% מהנכס | ₪420,000 |
| תשלום 12 | 40% | בעת מסירת המפתח | ₪3,360,000 |
| סה"כ | 100% | כל התקופה | 8,400,000 ש"ח |
עלויות נוספות
| סוג תשלום | באחוזים | מועד התשלום | סכום |
| DLD (מחלקת הקרקעות של דובאי) | 4% | בעת הרכישה | ₪336,000 |
| עמלת סוכנות תיווך | 0% | בעת הרכישה | ללא תשלום |
| עמלת רישום נכס | בעת הרכישה | ₪5,250 | |
| סה"כ | 341,250 ש"ח |
האותיות הקטנות
- מחירי היחידה אשר מוצגים בפניכם מתייחסים למחיר התחלתי ומהווים הערכה בלבד. המחיר משתנה בהתאם לזמינות היחידות, גודל במ"ר, קומה וכיוון הנוף.
- תוכנית התשלומים הסופית והמעודכנת תועבר אליכם לאחר פנייתכם אלינו.